امروز جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳
 
عضویت
عضویت در سایت
نظرسنجی
در حال حاضر نظرسنجی غیر فعال می باشد .
پیام رئیس مرکز
تحولات ناشی از پیچیدگی های اقتصادی ، مدیریتی ، اجتماعی و تعاملات بین المللی و جهانی شدن محیط کسب و کار فعالیت های اجتماعی را دچار دگرگونی نموده است . 
در بنگاهها و مؤسسات دولتی و غیردولتی این تحولات در ابعاد مختلف مشهود است . 
در واقع تغییرات نسبتاً بنیادین در پایه های کسب و کار و تجارت با رویکردهای مهندسی مجدد ، مکانیزم های کنترلی در سازمان با شیوه های مدیریت بر منابع انسانی ، آسیب های اجتماعی ، روابط سازمانی و غیرسازمانی ، روشهای تصمیم گیری و ..... شرایطی را ایجاد نموده است که دیگر دانش سنتی در علوم اجتماعی نمی تواند پاسخگوی نیازهای متقاضیان آنان در این فضای متحول باشد . 
در این شرایط ، تجهیز مدیران و مشاوران ارشد سازمانها و ..... به دانش و مهارتهای ویژه آن هم با یک نگرش سیستمی جنبه راهبردی بخود گرفته است ، بدان معنی که برای شناخت ، تحلیل و تصمیم گیری در مورد یک مسأله باید همه عوامل اثرگذار بر مسأله شناسایی و مورد توجه قرار گیرد ، که مسلماً نتیجه چنین فرایندی شناسائی قوت ها ، ضعف ها و تهدیدها و فرصت های مسأله مورد مطالعه خواهد بود که بستر مناسب را جهت اتخاذ استراتژیهای مناسب در استفاده بهینه از مـنـابع مـوجـود و ابداعی برای مدیران و تصمیم گیران سازمانها مهیا خواهد نمود . 
مرکز با توجه به اهداف مصوبه تصریحی و تلویحی  در اساسنامه خود درصدد است که با شناسائی و دریافت نیازهای پژوهشی در زمینه مدیریت راهبردی در سازمانها ، نهاد ها و. ..اقدام به تنظیم و تدوین استراتژیهای مرتبط با آن ها نموده و در ارتباط  با آنها خدمات شایسته ای را در ابعاد موردنظر ارائه نماید . 
پیوند ها
لینک های مفید
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز پژوهشی مدیریت راهبردی آینده سازان می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح