امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
 
عضویت
عضویت در سایت
نظرسنجی
در حال حاضر نظرسنجی غیر فعال می باشد .
درباره ما
وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در مردادماه 1384 موافقت خود را با ایجاد مرکز تحقیقات علوم اجتماعی آینده سازان با سه گروه پیشنهادی مرکز (گروه اقتصاد ، گروه مدیریت و گروه اجتماعی فرهنگی) طی نامه شماره 5117/22 مورخ 7/6/84 اعلام نمود . 
پس از سالها تلاش ، کسب تجربه و اقدامات مفید و مؤثر علمی و پژوهشی بویژه در زمینه های مطالعات و پژوهش های راهبردی شورای گسترش وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، موافقت قطعی و رسمی خود را تحت عنوان " مرکز پژوهشی مدیریت راهبردی آینده سازان " با دو گروه پژوهشی (مدیریت اقتصاد و برنامه ریزی راهبردی) طی نامه شماره 563432/3 مورخ 19/11/92 به مرکز ابلاغ نمود . 
با توجه به ساختار مرکز و کیفیت هیئت علمی و پژوهشی آن که همگی از اساتید برجسته و نخبگان دانشگاهی و جامعه علمی کشور در تخصص های اقتصادی ، مدیریتی ، اجتماعی فرهنگی و .... می باشند ، مرکز از آغاز فعالیت در دریافت پروژه های تحقیقاتی و انجام آن منشاء خدماتی مؤثر و مفید در سازمانها ، نهادها و ..... بوده است . 
امید است که این روند در آینده از تعالی و تکامل مناسب در راستای مأموریت و تحقق اهداف مرکز برخوردار باشد ، که نتیجه آن می تواند ضمن بستر سازی مناسب ، جهت تصمیم سازی و ارائه استراتژی برای سازمانها و ..... نقش مؤثری در روند توسعه ملی در کشور داشته باشد . 
 
 
پیوند ها
لینک های مفید
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز پژوهشی مدیریت راهبردی آینده سازان می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح